Bornoz Fiyatları Ne Kadar

Bornoz Fiyatları Ne Kadar

Bornoz Fiyatları Ne Kadar?

Banyo bornozları günümüzde belirli sebeplerden dolayı fiyat düzeyleri değişiklik göstermektedir. Bir bornozun fiyatını üretim malzemelerinden tasarımına, fonksiyonel özelliklerinden renk ve desenlerine kadar birçok faktör etkiler. Aynı zamanda modeller yaş grubuna ve cinsiyete göre farklı oluşturulur. Doğal veya sentetik elyaftan üretilen modeller de fiyat olarak farklılık göstermektedir.

Özellikle pamuk ve bambu karışımlı modeller çabuk kurudukları, yumuşak oldukları ve ağırlık yapmadıkları için sıklıkla tercih edilmektedir. Sağlıklı bir seçim olan bu modeller tasarım açısından da farklılık göstermektedir. Bornoz çoğu uzundur ancak diz üstü kısa modeller de mevcuttur. Bayanlara özel model, dantel gibi süslemeler açısından da oldukça zengindir. Şık ve zarif bir görünüme sahip olan bu modeller, duştan sonra stilinden vazgeçmek istemeyenler için birebir düzeydedir.

Erkek Bornoz Modelleri

Bornoz erkek modelleri ise her zevke uygun tasarım ve renk seçenekleri ile karşımıza çıkıyor. Çocuk bornoz modelleri ise rengarenk yapıları ile dikkat çekiyor ve banyoda vakit geçirmeyi sevmeyen çocuklar için bile eğlenceli oluyor. Sarı, kırmızı, turuncu ve yeşil gibi cesur renklerde tasarlanan kapşonlularımız çoğu çocuk modelinde yer almaktadır. Aynı zamanda banyo dolabı çeşitlerini de araştırarak bütçenize uygun alışveriş imkanları bulabilirsiniz. Duştan sonra çabuk kuruyan bir bornoz seçerken dikkat edilmesi gereken birkaç nokta vardır.

Kullanılabilirliğin yanı sıra modelin tasarımı da oldukça önemlidir. Bu anlamda; modelin üretim malzemeleri ve kalitesi, tasarımı, ölçüleri, beden ölçüsü, rengi vb. Mevsimler de önemli noktalardan biridir. Soğuk kış aylarında banyodan sonra vücudunuzu serin tutmak için uzun bir model, sıcak yaz aylarında ise ince ve göz alıcı bir kısa model tercih edin. Öte yandan, bornoz vücut şekli erkekler ve kadınlar arasında büyük farklılıklar gösterir.

Çocuklar için bornozlar da yaşlarına göre mevcuttur. Tasarım seçenekleri sunan bayan bornoz modelleri her tarza hitap eden seçeneklere sahiptir. Düz modellerin yanı sıra bağcıklı modeller de mevcuttur. Bazı modeller set halinde mevcuttur. Havlu ile uyumlu bornoz seti modelimiz ile banyo ürünlerini tek seferde satın alabilirsiniz. Bu noktaları akılda tutmak, hangi modele ihtiyacınız olduğuna karar vermenize yardımcı olacaktır.

Moda ve Yaşam