Fenerbahçe Forvet Transferi İçin Adayları Belirledi! Sörloth Ve Boupendza

Fenerbahçe Forvet Transferi İçin Adayları Belirledi! Sörloth Ve Boupendza

Fenerbahçe Forvet Transferi İçin Adayları Belirledi! Sörloth ve Boupendza…

Fenerbahçe’ takımında yeni sezon başlangıcının hemen öncesinde transfer çalışmaları sürmeye devam ederken sarı lacivertliler gol oyuncusu için arayışlarını da hızlandırdı. Bu konuda ise adaylar da netleşti.

Geçtiğimiz sezondan beri en önemli ihtiyacı net bir santrfor olan Fenerbahçe’de, Jorge Jesus’un “O bölgede 4 oyuncum var” açıklaması, forvet transferinin yapılmayacağına dair dedikoduları artırmıştı.

Ancak Başkan Ali Koç bu konuda net konuştu ve “Santrfor alacağız” diyerek sözlerine ifadeleri içerisinde yer verdi. Sarı-Lacivertliler de gol oyuncusu için düğmeye bastı.

Gündem içerisindeki 1 numaralı aday da yeniden Sörloth. Daha önceden yaptığı girişimlerden oldukça olumlu ve istediği sonucu alamamış olan Fenerbahçe takımı, Kim Min-Jea’nin satışı sonrası bu kez masaya güçlü bir şekilde oturmuş olacak.

Leipzig’in bonservis olarak 10 milyon Euro’luk bir beklentisi var. Yönetim, bu rakamı oldukça ve elinden geldiğince aşağı çekip, transferi bitirmek istediğini belirtti.

Boupendza Ayrılmak İstiyor
Listedeki bir diğer oyuncu ise Aaron Boupendza… Katar’da mutlu olmayan ve Al Arabi’en ayrılmak istediği konuşulan 25 yaşındaki Gabonlu yıldız, Fenerbahçe’nin radarında. Bir önceki sezon Süper Lig’de gol kralı (22) olan Boupendza’nın şartları araştırılıyor. Fenerbahçe’nin golcü gündeminde, adı sır gibi saklanan 2 aday daha bulunuyor. Bu adayların da yer alacağı lig sezonunun içerisine canlı bahis siteleri içerisinde yer almaya bu sezonda da devam edecek.

Spor