İnstagram’da Url Nasıl Paylaşılır

İnstagram’da Url Nasıl Paylaşılır

İnstagram’da URL Nasıl Paylaşılır?

İnstagram’da profilinizi veya farklı kullanıcıların profillerinin linklerini paylaşma şansınız vardır. URL paylaşmak için paylaşmak istediğiniz profile girerek üç nokta işaretine tıklamanız gerekir. Paylaş simgesine tıklamanız ardından linki kopyalayabilir veya URL paylaş seçeneği ile paylaşabilirsiniz.

İnstagram Gönderisi Hikâyede Nasıl Paylaşılır?

İnstagram, hikaye ve IG TV gibi yeni özellikler ekleyerek kullanıcılarının daha geniş içeriklere ulaşmasını sağlamıştır. İnstagram’da yayınlanmış olan gönderileri hikayenize ekleyebilirsiniz. İnstagram beğeni satın al hizmeti sunan Bayigram adresinden like alarak paylaşımlarınızı daha orijinal gösterebilirsiniz.

  • Farklı bir kullanıcının akışında yayınlanmış olan gönderileri hikayenize eklemeniz için yayınlanan gönderinin herkese açık bir profilde bulunması gerekir.
  • Gönderiyi hikayenize eklemek için gönderinin alt kısmında bulunan uçağa benzer paylaşım simgesine tıklayarak paylaşma seçeneklerini açabilirsiniz.
  • Hikâyede paylaş başlığına tıklamanız ardından hikaye ekranınız açılacaktır. Ekran üzerinde belirli düzenlemeleri yapabilir veya herhangi bir açıklama yapmadan doğrudan hikayenize ekleyebilirsiniz.

İnstagram URL Kopyalama Nerede?

İnstagram kullanıcıların profillerini ve farklı profilleri paylaşmasına imkân tanımıştır. Aynı zamanda yayın akışında olan hikayeleri ve gönderileri de paylaşma şansınız vardır. Gönderileri ve hikayeleri paylaşmanız için bu gönderilerin herkese açık olan bir profilde yer alması gerekir.

İnstagram URL kopyalama seçeneği ile profilleri paylaşabilir, gönderileri farklı hesaplara iletebilirsiniz. URL kopyalama için profillere giriş yaparak üç nokta kısmına tıklayabilirsiniz. Burada açılan URL kopyalama başlığına tıklamanız ardından farklı sosyal paylaşım ağlarında profili paylaşabilirsiniz.

İnstagram Yukarı Kaydır Linki Nasıl Yapılır?

İnstagram’da beğendiğiniz ürünleri tanıtmak için satın aldığınız ürünün linkini paylaşma şansınız vardır. İnternet üzerinden satışı yapılan ürünleri tanıtmak için öncelikle o ürünün linkini kopyalamanız gerekir. Kopyalamış olduğunuz linki hikayenize ekleyerek tanıtımını yapabilirsiniz.

Yukarı kaydır linkini yayınlamak için profilinizden hikaye paylaş seçeneğine tıklayarak hikaye ekranını açabilirsiniz. Açılan ekranda bulunan üç nokta işaretine tıklayarak link ekleme şansınız vardır.

Yukarı kaydır linki, İnstagram fenomenlerinin sıklıkla kullandığı satış yöntemlerinden biridir. https://bayigram.com/instagram-begeni-satin-al/ adresinden daha fazla takipçiye ulaşabilir, beğeni sayınızı artırabilir ve fenomen olabilirsiniz. Yukarı kaydır linki, İnstagram fenomenlerinin kazanç elde etmesini sağlayan uygulamalardan biridir.

Teknoloji