İstanbul Nöbetçi Veteriner

İstanbul Nöbetçi Veteriner

İstanbul Nöbetçi Veteriner

Şirinvet, nöbetçi veteriner İstanbul Bahçelievler bölgesinde yer alan 7/24 küçük hayvan veteriner kliniğidir. Şirinvet, 3’ü veteriner olmak üzere toplam 8 çalışanı ile hizmet vermektedir. 2010 yılından bu yana kedi, köpek, kuş ve egzotik türler gibi tüm hayvanların tedavi ve bakımını yapmaktayız. Küçük hayvan cerrahisinden kuş ve egzotik tür cerrahisine kadar hemen hemen tüm türlerde önemli başarılar elde eden ve sizlerden aldığı güçle bugün tam donanımlı bir klinik haline gelmiştir. Tam donanımlı 200 m2’lik kliniğimizde kedi, köpek, kuş ve egzotik türlerin muayene, tedavi ve ameliyatlarını güvenle gerçekleştirmektedir. Veteriner hekimlikte sonuçları tartışmalı olan cihazlar yerine dünya çapında referans kabul edilen laboratuvar cihazları ile kesin sonuçlar vermektedir. Hastalarında anestezik komplikasyonları en aza indirmek için tüm ameliyatlarda gazlı anestezi kullanıyor ve ameliyatları güvenle r.

İstanbul 24 Saat Açık Nöbetçi Veteriner

Şirinvet nöbetçi veteriner olarak hastalarına her zaman tanı odaklı yaklaşıyor. Tavsiye eder, meslektaşlarıyla tartışır, eğitimlere, kurslara ve kongrelere katılır ve sürekli yenilikleri takip eder, öğrendiklerini paylaşır. Her zaman yeni bilgilere açıktır. Acil hastaya öncelik vermekte ve acil servisi 24 saat aktif hale getirip, acil hastalara gece gündüz dışarı çıkmadan cerrahi hizmeti vermektedir. Her zaman dikkatle değerlendirme yaparak bulaşıcı hastalıklara karşı önlemleri almakta ve yapılan tedaviyi tekrar tekrar kontrol etmektedir. Enfekte hasta hayvan tedavisinden sonra da dışarı çıkarken hijyene her zaman dikkat etmektedir. Uygun dezenfektanlarla anında ve günlük dezenfeksiyonu gerçekleştirerek hastalara konforlu ve güvenli sağlık hizmeti sunmaktadır. Yıllarca aynı özveri ve sevgi ile hizmet vermeye devam etmek dileğiyle, 7 gün 24 saat yanınızdadır.

24 saat açık nöbetçi veteriner bulmak ülkemizde oldukça zordur. Ayrıca egzotik hayvan veterineri bulmak da bir o kadar zorlu bir durumdur. Acil durumlarda gerek egzotik gerek evcil hayvanlarınızı en uygun ve son teknoloji tedavi yöntemleriyle tedavi etmektedir. Kliniğe gitmeden önce 0212 607 1700 numaralı iletişim hattından ulaşarak acil durumu belirtebilirsiniz. Böylece geldiğinizde hazır bekleyen ekiple müdahale edip minik dostlarımızın tedavilerini gerçekleştirmektedir.

Sağlık