Nba Ekim’de Başlıyor!

Nba Ekim’de Başlıyor!

NBA Ekim’de Başlıyor!

NBA ekim sonuyla beraber başlama kararı aldı. Yeni sezonda NBA çok heyecanlı olacak. Basketbol, ​​dünya çapında milyonlarca insan tarafından sevilen hızlı tempolu, oldukça rekabetçi bir oyundur. Basketbol, ​​kolej ve lise liglerinin NBA ile birlikte yürütüldüğü Amerika Birleşik Devletleri’nde popüler bir spordur. Her yıl NBA’in normal sezonu yaklaşık 52 hafta sürer ve şampiyonluk yarışmasıyla sona erer. Sezon dışında takımlar yeni oyuncularla sözleşme imzalayacak ve gelecek sezonları için antrenman yapacak. Bu, oyuncuların basketbol becerilerini geliştirdiği ve kariyerlerinin en iyi sezonunu geçirdiği zamandır. Mariobet

Heyecan Hazirana Kadar Devam Edecek!

Her NBA sezonu yaklaşık 52 hafta sürer ve Ekim sonundan haziran sonuna kadar sürer. Takımlar Amerika Birleşik Devletleri merkezlidir ancak dünyanın herhangi bir yerinde oyun oynayabilirler. Oyunlar uydu, internet ve mobil uygulamalar aracılığıyla dünya çapında yayınlanmaktadır. Her takımın aktif kadrosunda herhangi bir zamanda 15 oyuncu bulunur. Oyuncular beş pozisyonda gruplandırılmıştır; iki ön saha pozisyonu (orta ve ileri), iki geri saha pozisyonu (bekçi) ve bir kaleci pozisyonu (orta). Bir takımın maç oynayabilmesi için en az altı oyuncuya sahip olması gerekir.

Normal sezonda her takım en az 82 maç oynar ve her takım kendi konferansında rakip takımlara karşı 16 maç oynar. Her normal sezonun sonunda, her konferansın galibi liglerinin şampiyonu olarak taçlandırılır. Her konferansta en kötü rekora sahip takım, playoff çekişmesinden elenir. NBA Playoffları yaklaşık üç ay sürer ve her konferanstan NBA şampiyonluğu için yarışan ilk dört takımdan oluşur. NBA Finalleri, NBA’in normal sezonunu bir takımın şampiyonluğu talep etmesiyle noktalıyor. Uzun bir oyun, playoff ve final sezonunun ardından, NBA şampiyonu Haziran sonu veya Temmuz başında taçlandırılır.

Spor