Son Dakika Spor Haberi İşte Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray Ve Trabzonspor’un Transfer Raporu!

Son Dakika Spor Haberi İşte Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray Ve Trabzonspor’un Transfer Raporu!

Son Dakika Spor Haberi: İşte Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor’un Transfer Raporu!

Transferlerden son dakika haberleri. Süper Lig kulüpleri yeni sezonun heyecanını yaşıyor. 17 Haziran-8 Eylül arası transfer sezonu için transfer çalışmaları yapmak isteyen kulüpler, ligin dört dev kulübünden biri olan Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor yeni isimlere imza attıracak.

Yaz transfer sezonu olan 8 Eylül’de perde kapanıyor ve toplam 83 gün sürüyor. Bu dönemde ligin dört büyükleri Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor, birbiri ardına imzalar attırırken transfer dönemine damga vurmaya devam edecek.

Yeni Süper Lig sezonunun başlamasıyla canlı maç izle birlikte kulüpler, takımlarını güçlendirmek için yeni isim sözleşmelerine imza atmaya devam ediyor. TFF’nin internet sitesine göre 2022/2023 yaz transfer dönemi 17 Haziran’da başladı.

Yaz Transfer Sezonu

Yaz transfer sezonu olan 8 Eylül’de perde kapanıyor ve toplam 83 gün sürüyor. Bu dönemde ligin dört büyükleri Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor, birbiri ardına imzalar attırırken lige fırtına gibi girmeyi planlıyor.

Transferde kulüpler bu sezon geçen sezona göre daha aktif görünüyor. Genel olarak transferin sonlarına doğru önemli transferleri tamamlayan takımlar bu sezona göre daha aktif hale gelerek kampa birçok yeni transfer getirdi. Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor taraftarlarını sevindiren bir transfer başarılarına imza attı. Ancak Galatasaray henüz düğmeye basmadı. Ve taraftarlar yönetimin gaza basmasını istiyor.

Transfer Çalışmaları Devam Ediyor

Fenerbahçe altı transfer yaparken, Beşiktaş ve Trabzonspor beşer transfer yaptı, ancak transferin tamamlanması neredeyse iki ay sürdü. Özellikle Fenerbahçe ve Beşiktaş, yeni sezonun ilk 11’inde oynamak için çok sayıda stratejik transfer gerçekleştirdi. Geçen sezonun şampiyonu Trabzonspor da önemli transferler peşinde

Öncelikle Galatasaray, Fenerbahçe, Beşiktaş ve Trabzonspor transferleri yakından takip ediliyor. Futbolcular için özellikle de Türkiye’ye transfer olmak bir imzadan daha fazlası olarak değerlendiriliyor. Beşiktaş, Gedson, Galatasaray Abdülkerim Bardakçı’ya imza attırmasıyla dört büyük takımda transfer savaşı devam ediyor. 2022/23 sezonu için yaz transfer dönemi taraftarium24 ile dolu dolu geçti ancak en çok konuşulan isimlerden biri de Abdülkerim Bardakçı oldu.

Spor