2023 Yılında Düzenlenecek En Önemli IT Etkinlikleri – Güncel Paylaşım

10 Tem

Gerçek zamanlı güncellemeleri doğrudan cihazınızda alın, hemen abone olun. Abone Ol

2023’ün En Çok Beklenen BT Etkinlikleri

Modern teknolojilerin kullanıldığı günümüz dünyasında BT sektörü giderek daha da önemli hale geliyor. Çevrimiçi kullandığımız her türlü hizmette BT teknolojilerini görebiliyoruz: 7Yuvalar Gibi siteler dahil. Yaygın olarak kullanılan herhangi bir teknolojide olduğu gibi, BT sektörü için yıl boyunca çeşitli etkinlikler ve organizasyonlar düzenlenmektedir. Aşağıda, 2023’te düzenlenecek en önemli ve en çok beklenen BT etkinliklerinin bir listesini paylaşıyoruz.

CES2023

Nerede
Las Vegas, Nevada, ABD

Ne zaman
5 – 8 Ocak 2023 Tüketici Teknolojileri Derneği tarafından 1967’den beri düzenlenen CES, dünyanın en büyük markalarının en son ürünlerini tanıttığı ve konsept tasarımlarını tüm dünyayla paylaştığı bir etkinliktir. Genel olarak son kullanıcılara hitap eden ürünlerle ilgili olsa da CES fuarını sadece bununla sınırlayamayız. Çünkü bu yılki etkinlikte yer alacak ürün kategorileri bu fuarın çok daha fazlasını içerdiğini gösteriyor: Kuantum Bilgisayar Robotik Teknolojileri Akıllı Ev Teknolojileri Oyunlar ve eSpor Blockchain’ler 3D Baskı Bunlar CES 2023’te yer alacak ürün kategorilerinden sadece birkaçı: Tam liste otuzdan fazla seçeneği içeriyor. Bu yılki fuara katılacak markalar arasında Fortune Global 500 listesinde yer alan 300 şirket yer alıyor. Fuarda 174 ülke temsil edilecek ve dijital olarak katılım da mümkün olacak. İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR! Pixel Saat Kayışları Nasıl Değiştirilir?

NRF2023

Nerede
New York, ABD

Ne zaman
14 – 17 Ocak 2023 NRF 2023, teknoloji perakendesindeki en büyük etkinliklerden biridir. Perakende alıcılarını ve satıcılarını bir araya getirerek her ikisine de yeni ürünler hakkında bilgi edinme fırsatı sunar. Ayrıca büyük markalar, küçük işletme sahipleriyle tanışma fırsatına sahiptir. Bu yılki fuarda 100’den fazla katılımcı ve çeşitli eğitim programları yer alacak. Katılımcılar, iş geliştirme, BT, pazarlama, perakende, e-ticaret, danışmanlık, analiz, stratejik planlama, dağıtım, lojistik ve daha fazlasında uzmandır.

IoT Çözümleri Dünya Kongresi

Nerede
Barselona, ​​​​İspanya

Ne zaman
IoT Dünya Kongresi, 31 Ocak – 2 Şubat 2023 tarihleri ​​arasında Barselona’da düzenlenecek. Adından da anlaşılacağı gibi etkinlik, IoT teknolojilerine odaklanıyor ancak aynı zamanda dijital dönüşüme öncülük eden ürünleri de içeriyor ve yenilikçi iş modellerinin potansiyelini araştırıyor. Bu etkinlik, yeni pazar fırsatları, müşteri bağlantıları ve daha fazlasını arayan her türden teknoloji şirketini bir araya getirecek. Katılımcılar, IoT, yapay zeka, bilgi işlem, artırılmış gerçeklik, 5G, üretim ve tedarik zinciri, sağlık, kamu hizmetleri ve daha fazlası gibi sektörlerde uzman kişilerden oluşuyor. Daha fazla gönderi X (Twitter) Video Otomatik Oynatmayı Devre Dışı Bırak İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR! Dünyanın En Kötü Telefonu Hangisi?

Cisco Canlı

Nerede
Amsterdam, Hollanda

Ne zaman
6-10 Şubat 2023 Cisco Live, 6-10 Şubat 2023 tarihleri ​​arasında Amsterdam’da bir etkinlik ve hibrit deneyimler düzenliyor. Cisco tarafından düzenlenen etkinlik, BT işlevlerini kullanarak başarılı işletmeler, çalışanlar ve teknoloji ekosistemleri oluşturmayı amaçlıyor. Etkinlikte en son BT uygulamaları, bulut teknolojileri, otonom deneyimler, veri merkezi teknolojileri, DevNet, ağ, güvenlik ve daha fazlası yer alacak.

Kurumsal AI Zirvesi

Nerede
Amsterdam, Hollanda

Ne zaman
8-9 Şubat 2023 Enterprise AI Zirvesi 8-9 Şubat 2023 tarihlerinde Amsterdam’da düzenlenecek. Etkinlikte yatırım getirisini dönüştürmeyi, ölçeklenebilirliği ve verimliliği artırmayı hedefleyen AI uygulamaları yer alacak ve bu amaçla şirket yöneticileri ve veri uygulayıcılarını bir araya getirecek. Konuk konuşmacılar etkileşim mühendisliği, veri bilimi ve analitiği ve öğrenme mühendisliği gibi farklı uzmanlıklara sahip. Uzmanlar kurumsal yazılım, teknoloji altyapısı ve yapay zeka uygulamaları gibi konularda soru-cevap oturumları düzenleyecek.

E-ticaret Berlin Fuarı

Nerede
Berlin, Almanya

Ne zaman
23 Şubat 2023 E-ticaret Berlin Fuarı, 23 Şubat 2023’te Station Berlin, Luckenwalder Str. 4-6’da düzenlenecek ve adından da anlaşılacağı gibi e-ticaret sektöründeki BT uygulamalarına odaklanacak. Fuarın sekiz binden fazla katılımcıya ev sahipliği yapması bekleniyor. Katılımcılar arasında gıda, teknoloji, moda, seyahat ve elektronik sektörlerinden şirketler yer alıyor. Mastercard, Wish, BigCommerce ve edrone bu fuara katılan en büyük şirketler arasında yer alıyor. E-ticaret sektörü ve BT teknolojilerini bir araya getiren etkinlik, alanında en büyük organizasyonlardan biri olarak kabul ediliyor. İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR! Memurlar Ek İş Bulabilir mi?

Dünya Mobil Kongresi

Nerede
Barselona, ​​​​İspanya

Ne zaman
Mobil Dünya Kongresi (MWC), iletişim sektörü için dünyanın en büyük etkinliği olarak kabul ediliyor ve 27 Şubat – 2 Mart 2023 tarihleri ​​arasında bir kez daha Barselona’da düzenlenecek. Sektör devleri, en son ürünlerini sergilemek ve yeni teknolojileri tanıtmak için bu fuarda bir araya gelecek. Ayrıca, küresel mobil operatörler, cihaz üreticileri, teknoloji sağlayıcıları ve satıcılarla bir araya gelme fırsatı da olacak. MWC Barselona ayrıca 2025’i şekillendirecek beş iletişim teması hakkında bir sunum yapacak: Yakın gelecekte kullanılması beklenen iletişim teknolojilerini görme şansımız olacak. Bu bağlamda, 5G teknolojisinin yenilikçi uygulamalarını görme şansımız da olacak.

AIBC Davası

Nerede
Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri

Ne zaman
13 – 16 Mart 2023 AIBC Asya 2023, teknoloji sektöründen önde gelen isimleri bir araya getirecek. Katılımcılar arasında üst düzey yöneticiler, politika yapıcılar, geliştiriciler ve AI & blockchain hukuku uzmanları yer alacak. Etkinlik, yenilenebilir enerji, ulaşım, eğitim, sağlık, teknoloji, su, uzay ve blockchain gibi gelişmiş teknolojilere öncelik verecek ve her birinin BT uygulamalarındaki etkisini inceleyecek. AIBC konuşmacıları arasında TDeFi’nin Kurucusu ve CEO’su Gaurav Dubey ve BAE kraliyet ailesinin bir üyesi olan HH Şeyh Saqer Bin Mohamed Al Qasimi yer alıyor. Eğitim panelleri, konuk konuşmacılar, atölyeler ve ağ oluşturma gibi çeşitli seçenekler mevcut olacak.