İstanbul Kenar Koruma

İstanbul Kenar Koruma

İstanbul Kenar Koruma

İş sağlığı ve güvenliği konusuna verilen önem son yıllarda iyice artmış durumda. Yüksek yapılarda çalışanların düşmesini önlemek için geliştirilen kenar koruma sistemleri, iş sağlığı ve güvenliğinin önemli bir kolunu oluşturuyor. Malzeme ve işçilik kalitesiyle sektörün öncü isimlerinden olan firmamız, güvenlik alanında tüm eksikleri giderecek özel çözümlere imza atmaktadır.

İnşaat projelerinde yüksekten düşme gibi talihsiz kazaları önlemek ve güvenli çalışma ortamı oluşturmak için tasarlanan, yönetmeliklere göre imalatı yapılan kenar koruma sistemlerimiz ile iş güvenliği önlemlerini en etkili şekilde alabilirsiniz. İnsan ve bina yoğunluğu düşünüldüğünde İstanbul kenar koruma bariyerleri için fazlasıyla talep olan illerimizden biri. İstanbul ve civarında inşaat alanını yüksek güvenlik önlemleriyle koruma altına almak isteyen herkes, bakanlık onaylı kenar koruma bariyerlerimizi inceleyip ürün temini için bizimle iletişime geçebilir.

Ülkemizin en büyük kenti İstanbul’da, her geçen gün artan inşaat projeleri için en ideal güvenlik önlemi, kenar koruma sistemleri. Alanında uzman firmamız tarafından imalatı yapılan kenar koruma sistemleri, tüm talepleri gerektiği gibi karşılayacak kapasitede. Sadece bir telefonla bizimle iletişime geçtiğiniz takdirde, ihtiyacınıza en uygun kenar koruma sistemi ile düşük bütçeli ve yüksek kaliteli güvenlik önlemi almak için ilk adımı atmış olursunuz.

Genel Kültür