Koray Avcı Kimdir, Koray Avcı Tüm Şarkıların Indir Dinle

Koray Avcı Kimdir, Koray Avcı Tüm Şarkıların Indir Dinle

Ünlü sanatçı Koray Avcı, 1 Ocak 1990 tarihinde Türkiye’nin Başkenti olan Ankara’da dünyaya gelmiştir. Ünlü sanatçı aslen Erzincan ilinin bir ilçesi olan Tercan’lıdır. Müzik kariyerine ilk olarak Ankara’da bulunan bazı performans mekanlarında sık sık şarkı söyleyerek başlamıştır. 2008 senesinde Muğla Üniversitesi’ni kazanmış ve burada Fizik Bölümü’nü okumuştur. Muğla’ya geldiğinde normal bir şekilde hayatına devam ederken ünlü iş adamı Acun Ilıcalı’nın hazırlayıp, sunmuş olduğu Yetenek Sizsiniz Türkiye isimli programa arkadaşı olan Osman Arslan ile birlikte katılıp “beatbox ve sonrasında Volkan Konak taklidi” şeklinde iki etkileyici performans sergilemiş ve bu yarışmada 2. tura kadar yükselmiştir. Şimdilerde fazlasıyla ünlü olan sanatçı sokakta amatör bir şekilde gitar çalan yakın arkadaşının yanına oturup kendi yorumları ile şarkı söylemesiyle değişir.

2012 senesinde okul bittikten hemen sonra Ankara’ya yeniden dönen Koray Avcı, çeşitli sokaklarda kendi yorumlamış olduğu birçok şarkı seslendirmeye devam eder. Diğer arkadaşından farklı bir başka gitarcı arkadaşıyla beraber çeşitli yoğun şekilde kalabalık olan sokaklarda, hatta insanların çoğunlukta olduğu yerlerden biri olan toplu taşıma araçlarında çalmaya başlarlar. 2012 senesi içerisinde metroda söylemiş olduğu şarkının bir genç tarafından videoya kaydedilip sosyal medyada paylaşılması ve bu videonun birçok kişi tarafından yoğun ilgi görmesi üzerine Koray Avcı, kendi hazırlamış olduğu videoları çekip, YouTube gibi bilindik sosyal medya platformlarında paylaşmaya başlar. Şarkıcının bestelerinin ünlenmiş olması ile birlikte arama motorunda Koray Avcı Tüm Şarkıların İndir şeklinde aramalar yapılmıştır.

Koray Avcı ve Şarkıları

Koray Avcı Tüm Şarkıların indir ile bu şarkıcının istediğiniz tüm şarkılarına ulaşabilirsiniz. Müzik kariyerine ilk olarak Ankara’da bulunan bazı performans mekanlarında sık sık şarkı söyleyerek başlayan bu şarkıcının yüzlerce şarkısı bulunmaktadır. bu şarkılara hızlı bir şekilde erişim mümkündür. Koray Avcı, çeşitli sokaklarda kendi yorumlamış olduğu birçok şarkı seslendirme de yapmıştır. Bu şarkılara da aynı zamanda ulaşmak mümkündür. Kendisi bu şarkılarla ünlü olmuştur.

Kaynak: https://enyenimp3indir.net/

Genel Kültür