Orijinal Netflix Filmi “Zola”

Orijinal Netflix Filmi “Zola”

Orijinal Netflix Filmi “Zola”

Orijinal bir Netflix filmi olan Zola, 30 Hazşran 2021 tarihinde Netflix üzerinden yayımlanmış olan bir filmdir. Orijinal bir isme sahip olan Zola filmi dramatik komedi, dram, komedi türleri arasında yer alan bir filmdir. Film, izleyen bireyler arasında bir film tavsiyesi de oluşturmuştur. Zola filminin yönetmen koltuğunda ise Janicza Bravo ismi oturuyor. Yapımcılık ve senaryosunu ise Janiczo Bravo ve Jeremy O. Haris isimleri de kaleme almışlardır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Taylour Paige, Riley Keough, Colman Domingo, Nicholas Braun, Jason Mitchell isimleri yer alıyor. Bazı isimlerin dışında da kadroda birçok isme yer verilmiştir. Zola filminin IMDB puanı ise 6,5 olarak izlenimi vardır. Film, fragmanında filmin en iyi sahnelerinden birkaç kesit vermiştir. Suç v kara mizah konularında film yapan bir filmdir. Film 1 saat 27 dakika sürmüştür. Filmin yapım şirketleri ise 3 şirketten oluşmuştur. Bu şirketler ise Ramona Film, Gigi Film, Killer Film olmak üzere imzalarını filmin altına bırakmışlardır.

Zola Filminin Konusu Nedir

Zola filmini konusu kara mizah ve suç konuları üzerinden ele alınmış olan bir konudur. Zola, filmde bir karakter olarak yer alıyor. Zola karakteri bir restoranda garson olarak çalışmakta olan genç bir kadındır. Bir gün Stefani adında bir karakter Zola’nın çalıştığı restorana gelir. Restorana gelen Stefani ise seks işçisidir. Seks işçisi olan Setfani ile Zola bir arkadaşlık kurar. Zola’nın kurmuş olduğu bu arkadaşlık, Zola’yı macera dolu bir arkadaşlığa çıkaracaktır. Film A24 tarafından dağıtılmıştır. Amerika asıllı olan bir filmdir.

Zola Filmine Nereden Erişim Sağlanabilir

Zola isimli filme Netflix platformu üzerinden erişim sağlanabilmektedir. Netflix platformu üzerinden filme erişim sağlamak için ise Netflix’e ait olan bir üyelik ya da abonelik işlemlerinin gerçekleştirilmesi gerekiyor. Bu işlemlerin gerçekleştirilmesi ise birkaç kısa adımda tamamlanabilen işlemlerdir. Bunun üzerine alternatif olan internet sayfaları da bulunmaktadır. Alternatif olan bu sayfalara ise internet üzerinden netflix izle ya da netflix film izle gibi arama etiketleri ile erişim sağlanabilecektir. Erişim sağlanması ile film kolaylıkla izlenebilecektir.

Genel Kültür