PC, Xbox, PS4, PS5 ve Daha Fazlası İçin Tüm Hile Kodları

10 Tem

Gerçek zamanlı güncellemeleri doğrudan cihazınıza alın, hemen abone olun. Abone Ol The Sims serisi yıllardır piyasada ve oyuncuları tuhaf dünyasına daldırma becerisi sayesinde son derece başarılı oldu. En son oyun olan The Sims 4, 2014’te piyasaya sürüldü ve oyunculara bir Sim yaratmanın rafine bir yolunu sunmanın yanı sıra, sağlam bir yaşam kalitesi iyileştirmeleri listesi ekleyerek serinin mirasını sürdürüyor. Gülünç ve hatta daha da çılgın olmaya hazır olduğunuzda, istatistiklerinizi artırmanıza, sınırsız para kazanmanıza ve ölümü ortadan kaldırmanıza (veya ölüme neden olmanıza) izin veren oyunun kapsamlı hile yelpazesine dalmak isteyebilirsiniz. Video oyunlarındaki hile kodları çoğunlukla geçmişin bir kalıntısıdır, ancak The Sims 4 hala onları sallıyor. Orada düzinelerce ve düzinelerce hile var. Bu listede, en yararlıdan en aptala ve ikisi arasındaki her şeye kadar en iyilerini paylaşacağız. Bunlar en iyi Sims 4 hileleri.

The Sims 4’te Hileler Nasıl Etkinleştirilir?

The Sims 4’te, sadece bir hile kodu yazıp çalışmasını bekleyemezsiniz. Birçok yönden karmaşık bir oyundur ve hileleri kullanmak, dalmadan önce biraz açıklama gerektirir. Başlangıç ​​olarak, oyun içinde hileleri etkinleştirmeniz gerekir. Platformunuza bağlı olarak bunları nasıl etkinleştireceğiniz konusunda küçük farklılıklar vardır. PC’de, hile konsolunu açmak için Ctrl + Shift + C (Mac’te Command + Shift + C) tuşlarına basmanız gerekir. Buraya geldiğinizde, hile konsoluna testingcheats on yazmanız gerekir. Bunu yapmak, hileleri girmenize olanak tanır. Hilelerin çalışması için bunları tam olarak yazıldığı gibi yazmanız gerekir. Hileleri devre dışı bırakmak için, aynı kutuya testingcheats off yazın. BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR! Steam Kütüphanenizi Arkadaşlarınız ve Ailenizle Nasıl Paylaşırsınız? PS4 ve Xbox One’da hile konsoluna erişmek için, tetik düğmelerini aynı anda basılı tutmanız gerekir. PS4 veya PS5’te L1, R1, L2, R2 ve Xbox One veya Xbox Series X’te LB, RB, LT, RT. Hepsinin aynı anda bastığınızda, hile konsolu açılacak ve hileleri etkinleştirmek için yukarıdakiyle aynı adımları izlemeniz gerekecektir. Hileleri girmek için testingcheats yazın. Bir konsolda hileleri etkinleştirmenin çoğu kupayı ve başarıyı kazanma yeteneğini ortadan kaldıracağını unutmayın, bu yüzden onları akıllıca kullanın. Hileler, aynı hile konsoluna belirli kodları yazarak kullanılır. Kodu doğru girdiğinizde, hangi kodu etkinleştirdiğinizi söyleyen bir bildirim alırsınız.

The Sims 4’te Para Hilesi Nedir?

The Sims 4’te anında para kazanma konusunda hata yapamazsınız. Neyse ki, asla paranızın bitmemesini sağlamak için kullanabileceğiniz bir dizi farklı hile kodu var. Anında para kazanmak için şu kodları yazın: rosebud – 1.000 simoleon kaching – 1.000 simoleon motherlode – 50.000 simoleon Para [miktar]: Aktif hanenin fonlarını belirtilen miktara ayarlar. modify_funds [+/-][amount]: Aktif hanenin fonlarından belirli miktarda Simoleon ekler veya çıkarır. Daha fazla gönderi Telefon Ekranınız Ne Kadar Parlak Olmalı? İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR! Fortnite İstatistikleri Nasıl Takip Edilir? Alternatif olarak, belirtilen miktarda parayı anında kazanmak için Money # yazabilirsiniz. Örneğin, 50 Simoleon istiyorsanız, hileleri etkinleştirdikten sonra Money 50 yazarsınız. Bu yöntemi kullanmanın, eklemek yerine sahip olduğunuz toplam para miktarını değiştireceğini unutmayın.

Yapı Modu Hileleri

Bazı insanlar The Sims 4’te sadece mükemmel evi inşa etmeye odaklanır ve oyun size bunu kolayca yapmanız için gereken araçları verirken, hile yapmak bunu çok daha keyifli hale getirebilir. En iyi hilelerden biri kelimenin tam anlamıyla her yerde inşa etmenize izin verirken, diğer hileler herhangi bir Kariyer Öğesini anında açma yeteneği verir. Çok fazla zaman inşa etmeyi planlıyorsanız, aşağıdaki hileleri kontrol etmeniz önerilir: FreeRealEstate On – Her yere ücretsiz inşa edin FreeRealEstate Off – Her yerde inşa etmeyi ücretsiz kapatın moveobjects on – Izgara düzeninden bağımsız olarak nesneleri her yere taşıyın enablefreebuild – Her yere inşa edin ignoregameplayunlocksentitlement – ​​​​İnşa modunda kilitli olan Kariyer Öğelerinin kilidini açar BUNLAR DA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR! PlayStation Efsanesi Nasıl Başladı? Bunların hepsini veya bazılarını birlikte kullanmak size para kazandıracak veya her yerde inşa etmenize izin vererek normalden çok daha fazla özgürlük sağlayacaktır. The Sims 4 Hileleri

Hamilelik Hileleri

The Sims 4’te uzun bir hamilelikte oturmaya kimin vakti var? Neyse ki, işleri muazzam bir şekilde hızlandırabilecek birkaç hamilelik hilesi var. Bir Sim’i belirli bir trimester’da hamile bırakmak için, hile konsoluna aşağıdaki kodları yazın: add_buff buff_pregnancy_trimester1 – Sim veya Ghost’u ilk trimester’da hamile bırakın add_buff buff_pregnancy_trimester2 – Sim veya Ghost’u ikinci trimester’da hamile bırakın add_buff buff_pregnancy_trimester3 – Sim veya Ghost’u üçüncü trimester’da hamile bırakın add_buff buff_pregnancy_inlabor – Sim veya Ghost’u zamanında hamile bırakın